Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności
O nas - Beauty Complex

O nas

O Beauty Complex

O nas - Beauty Complex

O NAS

Doświadczenie wieloletnich specjalistów, a także najbardziej aktualna wiedza i umiejętności to znak rozpoznawczy salonu kosmetycznego “Beauty Complex” w Oławie.

To najlepszy wybór dla osób, którym są bliskie pielęgnacja urody i dbałość o zdrowie. W gabinecie “Beauty Complex” każdy może zaznać błogiej odnowy. Zaufanie naszych Klientów cenimy sobie ponad wszystko.   

Usługi gabinetu w Oławie zaspokoją oczekiwania każdego. Z pomocą lasera frakcyjnego wykonujemy zabiegi takie jak: likwidacja przebarwień, rozstępów i blizn, odmładzanie.  

Branża kosmetyczna to nasza pasja. Nasz zespół ciągle aktualizuje swoją wiedzę podczas szkoleń, kongresów i targów branżowych. 

Salon kosmetyczny “Beauty Complex” to najlepsze miejsce, by doświadczyć piękna na własnej skórze.

LASEROTERAPIA – Współpracujemy z La Pelle Laser

La Pelle to marka, oferująca swoje usługi w zakresie kosmetologii laserowej. Wykonywane zabiegi pozwolą każdemu zadbać o ciało i duszę. Zapraszamy wszystkich do skorzystania ze skutecznych zabiegów, poprawiających urodę i korygujących niedoskonałości.

Do zabiegów laseroterapii nasi specjaliści wykorzystują urządzenia i akcesoria najwyższej jakości, oparte na nowoczesnych technologiach.

Podczas wyboru zabiegu laseroterapii można skorzystać z konsultacji z naszymi pracownikami, którzy pomogą dobrać odpowiedni zabieg do indywidualnych potrzeb i powiedzą, jak się do niego odpowiednio przygotować. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i skorzystania z możliwości, jakie zapewnia gabinet.

Skontaktuj się z nami

Beauty Complex
ul.Magazynowa 3, 55-200 Oława
tel.: 71 303 34 24
e-mail: beautycomplex@mail.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 8:00 - 19:00
Środa 8:00 - 19:00
Czwartek 8:00 - 19:00
Piątek 8:00 - 19:00
Sobota 8:00 - 14:00

Masz jakieś pytania? Napisz lub zadzwoń!

Stawiamy na komfort Klienta, efektywność i bezpieczeństwo zabiegów.

    O nas - Beauty Complex