Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności

Na czym polega zabieg?

Gabinet w Oławie oferuje zabiegi depilacji laserowej Lightsheer wraz z gwarancją skuteczności. U nas każdy klient ma zawsze możliwość dodatkowych bezpłatnych dostrzałów, dla czarnych i grubych włosów. Wyróżnia nas gwarancja skuteczności. Depilacja laserem Lightsheer niszczy macierz włosa. Laser uszkadza cebulkę włosa i taki włos nie odrasta już nigdy. Depilacja laserowa uzależniona jest od fazy wzrostu włosa. Kiedy cebulka włosa jest połączona z macierzą – osiągamy trwały efekt zabiegu. Ma to miejsce, gdy włos jest w tzw. aktywnej fazie wzrostu, zwanej inaczej Anagenem. Długość jej trwania uzależniona jest od partii ciała, zazwyczaj trwa od 6-12 tyg. W fazie aktywnego wzrostu z reguły jest 20-30% wszystkich włosów, dlatego zabieg należy powtarzać. Już 4 zabiegi znacznie redukują owłosienie, a 5-6 trwale usuwa włosy. Laser Lightsheer i bogata wiedza naszych kosmetologów dają gwarancję skuteczności. W gabinecie w Oławie nie zapłacisz nigdy za więcej niż 6 zabiegów depilacji laserowej. 

Nowoczesny sprzęt

W gabinecie kosmetycznym w Oławie podczas zabiegu laserowej depilacji korzystamy ze sprzętu Lumenis®. To jedna z najbardziej znanych marek producentów laserów w światowej medycynie estetycznej. Laser Lightsheer® zapewnia SKUTECZNOŚĆ, EFEKTYWNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO UŻYCIA. Jego jakość potwierdza m.in. certyfikat FDA – zapewniający bezpieczeństwo dla zdrowia, ale i inne atesty. Wykorzystana w sprzęcie innowacyjna końcówka Chill Tip delikatnie chłodzi, minimalizując przy tym dyskomfort i ból. Poprawia to w znaczny sposób komfort zabiegu i odczucia naszych Klientów. 

Wybitni eksperci depilacji laserowej w Oławie - ponad 9 lat doświadczenia

Zabiegi w gabinecie w Oławie przeprowadzają tylko wybitni specjaliści. La Pelle Laser to stały od lat zespół ekspertów. Nasze zabiegi przeprowadzamy na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego. Jesteśmy obecni na rynku ponad 9 lat, a nasi wykwalifikowani specjaliści wciąż aktywnie uczestniczą w branżowych konferencjach i doskonalą nieustannie jakość usług. Trzymamy rękę na pulsie, aby stale być na bieżąco z wiedzą branżową i by nasze usługi prezentowały tylko najwyższy poziom. Jeśli zabiegi laseroterapii – to tylko z nami. 

Zalety depilacji laserowej Lightsheer

Komfort i oszczędność czasu

Zaledwie kilka zabiegów depilacji laserowej to efekt gładkiej skóry przez lata. Po zabiegu nie musisz już pamiętać regularnym goleniu nóg, zakupie kremów do golenia czy noszeniu ze sobą tradycyjnej maszynki „na wszelki wypadek”.

Bezpieczny zabieg

Laser Lightsheer(R) posiada amerykański certyfikat bezpieczeństwa FDA i jest uznany za złoty standard w depilacji laserowej. Światło lasera działa wyłącznie na mieszki włosowe, a nie na skórę. Dzięki temu nie ma ryzyka podrażnienia skóry.

Trwała depilacja dowolnej części ciała

Depilacja laserowa charakteryzuje się dużą skutecznością i długotrwałością. A do tego pozwala na pozbycie się owłosienia z niemalże każdej partii ciała. Pozbądź się włosów na dobre, nawet tych wrastających.

Końcówka chłodząca Chill Tip(™)

Najwyższy standard komfortu zapewnia opatentowana końcówka chłodząca Chill Tip(™). Dzięki końcówce chłodzącej Chill Tip(™) odczucie dyskomfortu i bólu jest znacząco zminimalizowane.

Jak działa laser?

Podstawą działania lasera Lightsheer jest proces fototermolizy selektywnej. Przenikająca przez skórę wiązka lasera diodowego (o długości fali 808 nm) niszczy włos o barwie ciemniejszej od skóry, za pomocą absorpcji światła. Kiedy macierz włosa jest połączona z cebulką (tzw. faza Anagenu), energia uwalniana podczas strzału lasera niszczy włos bezpowrotnie. Cały proces depilacji laserowej opiera się na tym działaniu. Działanie lasera uszkadza jedynie struktury włosa. Narzędzie działa wybiórczo i bardzo precyzyjnie. Omija delikatne tkanki sąsiadujące i skórę. To wyklucza całkowicie jakąkolwiek ewentualność negatywnego działania na miejsca sąsiadujące lub cały organizm. To melanina pochłania promieniowanie lasera, co sprawia, że zabieg jest skuteczniejszy w przypadku ciemnych włosów (zawierają one więcej melaniny). 

Szczegóły zabiegu

Czas zabiegu

10 – 60 min

Znieczulenie

Możliwe

Seria zabiegów

Ok. 4 – 6 zabiegów
Co 6 – 12 tygodni

Podrażnienia

Rzadko

Maksymalnie 6 płatnych zabiegów

Każdy kolejny zabieg w serii GRATIS

Wysoka trwałość

Sprzęt Lightsheer®, doświadczenie zespołu, a także jakość naszych usług przesądzają o efektywności zabiegów gabinetu “Beauty Complex”. Zabiegi laseroterapii pozwalają usunąć niechciane owłosienie praktycznie ze wszystkich części ciała. W przeciwieństwie do wielu innych gabinetów my możemy dać klientom gwarancję na nasze usługi, ponieważ korzystamy wyłącznie ze sprawdzonego sprzętu, najwyższej klasy. W Oławie przeprowadzamy depilację laserową praktycznie każdej części ciała. Wykonujemy zabiegi takie jak: depilacja laserowa twarzy, depilacja laserowa pach, depilacja laserowa łydek, depilacja laserowa ud, depilacja laserowa bikini, i inne. Najważniejsze i priorytetowe są dla nas bezpieczeństwo oraz komfort klienta. Długoletnie doświadczenie naszych ekspertów sprawia, że warto nam zaufać – co potwierdzają zadowoleni klienci.

Pozwól Twojemu pięknu

Rozbłysnąć!

Sprawdź naszą ofertę

Lub umów się na wizytę telefonicznie!

Po szóstym zabiegu depilacji dostrzały gratis

W wypadku depilacji laserowej u kobiet, gwarantujemy darmowe dostrzały w serii po szóstym zabiegu. W wypadku Panów, po siódmym – całe ciało i po ósmym zabiegu – plecy (skóra na plecach u mężczyzn jest zdecydowanie grubsza, a włosy są głębiej osadzone, co wymaga większej ilości zabiegów).

Wykorzystujemy tylko sprzęt wysokiej jakości

Do zabiegów depilacji laserowej korzystamy z lasera Lighsheer firmy Lumenis®. Firma Lumenis® jest wiodącym na rynku światowym producentem laserów medycznych oraz laserów dedykowanych medycynie estetycznej. Nasz laser posiada amerykański certyfikat FDA i jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Dodatkowo, laser firmy Lighsheer jest wyposażony w opatentowaną końcówkę chłodząca Chill Tip, która znacząco minimalizuje ból i dyskomfort.

Zasady przyznania gwarancji skuteczności i darmowych dostrzałów

Na pierwszym spotkaniu przeprowadzimy darmową konsultację, podczas której wykonamy kwalifikację do zabiegu. Po pozytywnym zakwalifikowaniu, czyli braku przeciwwskazań zabiegowych, otrzymasz od nas dwie gwarancje:

Gwarancję liczby zabiegów

Dostaniesz od nas pisemną informację, jakich efektów możesz się spodziewać oraz ile zabiegów jest koniecznych w jakim okresie czasu, aby te efekty osiągnąć. Jeśli zaistnieje potrzeba wykonania większej liczby zabiegów niż przewidywaliśmy, to te zabiegi będą wykonane darmowo. O szczegółach dowiesz się podczas konsultacji

Gwarancję skuteczności lub zwrot gotówki

Gwarancja skuteczności oznacza, że jeśli zabiegi nie przyniosą efektów , zwrócimy ci poniesione koszty.

Szczegółowych informacji na temat obu gwarancji otrzymasz od naszego specjalisty podczas bezpłatnej konsultacji.

Skontaktuj się z nami

Beauty Complex
ul.Magazynowa 3, 55-200 Oława
tel.: 71 303 34 24
e-mail: beautycomplex@mail.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 8:00 - 19:00
Środa 8:00 - 19:00
Czwartek 8:00 - 19:00
Piątek 8:00 - 19:00
Sobota 8:00 - 14:00

Masz jakieś pytania? Napisz lub zadzwoń!

Stawiamy na komfort Klienta, efektywność i bezpieczeństwo zabiegów.

    Sprawdź cenę
    Depilacja laserowa lightsheer - Beauty Complex